W tym roku szkolnym po raz pierwszy w naszej szkole odbędzie się konkurs „Żywy obraz” dla klas I i II oraz pozostałych chętnych klas III i IV. Klasy będą miały za zadanie odtworzyć  obraz oraz przedstawić podstawowe informacje na jego temat (autor, krótka historia i okoliczności powstania). Prezentowane obrazy przedstawiają ważne wydarzenia  z historii naszej ojczyzny. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi przed Świętem Narodowym  11 listopada.

Zdjęcia należy dostarczyć w formacie jpg, mogą być wykonane w pionie lub poziomie -zgodnie  z rzeczywistym przedstawieniem autora.

Ze względu na sytuację pandemiczną i panujące normy sanitarne prosimy uczestników  o przesyłanie zdjęć „Żywych obrazów” w klasowym wykonaniu wraz z notatką na adres  mailowy m_cieslak@ckziuandrychow.pl Prace należy dostarczyć do końca października br.

Prosimy aby prace nad „Żywym obrazem” rozpocząć wcześniej gdy są jeszcze dogodne  warunki. Wykaz dostępnych obrazów zostanie udostępniony w bibliotece szkolnej u Pani Krystyny  Pyzio, gdzie należy zgłosić obraz, który klasa będzie prezentować. O wyborze obrazu decyduje  kolejność zgłoszeń.

Czekamy na nadesłane prace. Najlepsze projekty, zaangażowanie klasy i podobieństwo zostaną  ocenione i nagrodzone przez szkolną komisję.

Przykłady żywego obrazu:

http://bsp.bielsko.pl/?page_id=1071

Organizatorki: D. Kwiecińska, M. Cieślak, A. Pasternak -Fraś