Drodzy Absolwenci!

Z okazji rozpoczynających się egzaminów maturalnych życzymy Wam dużo spokoju, opanowania i jak najlepszych wyników.

Jesteśmy przekonani, że wiedza, którą systematycznie zdobywaliście w ostatnich latach, przyniesie oczekiwane efekty i otworzy drzwi do wymarzonej uczelni.
Trzymamy za Was kciuki i wierzymy, że tematy będą wymarzone a zadania – proste.
Na egzamin idźcie zmotywowani, ale pamiętajcie, że jego wyniki nie są najważniejsze. Pracowitość, kreatywność i pomysł na siebie – często znaczą więcej, niż nawet najlepiej zdany egzamin. Dlatego najważniejsza prośba, jaką do Was dziś mamy: stawiajcie sobie cele i wytrwale realizujcie marzenia, a wówczas z pewnością osiągniecie życiowy sukces.
Korzystając z okazji, pragniemy podziękować wszystkim pedagogom za trud włożony w pracę z młodzieżą. To dzięki Państwa poświęceniu i pracowitości każdego roku wyniki matur młodzieży z powiatu wadowickiego są jednymi z najwyższych w kraju.
Rodzicom i Opiekunom tegorocznych maturzystów życzymy na nadchodzące tygodnie przede wszystkim spokoju ducha i optymizmu.

Bądźcie dla swych pociech ostoją w trudnych chwilach i wsparciem zawsze, kiedy tego będą potrzebowały. Kibicujcie im, aby podążali wybraną przez siebie drogą życiową i spełniali swoje marzenia.

Przewodnicząca Rady Powiatu w Wadowicach Zofia Kaczyńska
Starosta Wadowicki Eugeniusz Kurdas
Wicestarosta Beata Smolec
Dyrektor I LO w Andrychowie Katarzyna Przebinda-Niemczyk
Dyrektor CKZiU w Andrychowie Tomasz Bizoń
Dyrektor ZS Nr 2 w Andrychowie Marek Babik