7.06.2023 r. na obiektach sportowych „Skawy” w Wadowicach odbył się finał powiatowy licealiady w piłce nożnej 6-cio osobowej chłopców.

Do turnieju zgłosiło się 9 drużyn. Zawody rozgrywane były w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Dopiero zespoły, które wywalczyły awans do finału rozegrały je systemem „ pucharowym”.

Nasze pierwsze finałowe spotkanie z andrychowskim LO zakończyło się dla nas porażką Natomiast mecz o miejsce trzecie z drużyną z Gorzenia ( CKZiU nr 2 w Wadowicach) przyniósł oczekiwany przez nas wszystkich sukces. Wygraliśmy 2: 1 i w ogólnej klasyfikacji uplasowaliśmy się na miejscu trzecim.