U Spedytorów zawsze dużo się dzieje. Nie mogło być inaczej nawet w czasie nauki zdalnej przy okazji święta wszystkich Pań.

W poniedziałek 8 marca oraz w środę 10 marca klasy spedytorskie obchodziły Dzień Kobiet. W klasie pierwszej i drugiej obchody przybrały formę składanych online życzeń oraz quizu dotyczącego znajomości koleżanek z klasy, ich imion, pochodzenia a nawet długości warkocza ;-). Mistrzami znajomości klasowych Kobiet zostali:

w klasie 1sn: Adrian i Mateusz M

w klasie 2st: Dawid W (1. miejsce), Wiktor W (2. miejsce), Bartek (3. miejsce po zaciętej dogrywce)

Klasa trzecia i czwarta przygotowały prezentacje z życzeniami złożonymi z własnoręcznych zdjęć oraz szereg zadań „z męskiego świata” do wykonania dla koleżanek. W poszczególnych testach pojawiły się różne środki transportu, narzędzia warsztatowe do rozpoznania, nazwy klubów piłkarskich a nawet pojemności silników różnych pojazdów. Uczennice z klasy 3ts otrzymały od swoich kolegów słodkie upominki oraz grawerowane, personalizowane długopisy. Spedytorki z 4s również dostały słodkości oraz kubki z „wesołymi” dedykacjami.

Wszystkie Panie dziękują za serdeczne życzenia, pamięć oraz upominki i już planują rewanż dla swoich mężczyzn we wrześniu ;-)