Polska, Słowenia, Rumunia -> online meeting, czyli: spotkanie uczniów z trzech krajów partnerskich z Erasmusa.

25 listopada wybrani uczniowie z klasy turystycznej ->4tn -Maksymilian M., Kamil S., Maciej T., Amelia P. Dorota W. Ewa M. Oraz Aleksandra O. mieli okazję spotkać się online z uczniami z Rumunii oraz Słowenii by podzielić się swoimi zainteresowaniami, marzeniami oraz planami związanymi z podróżowaniem.

Na wstępie, młodzież musiała przełamać lody i wykonać zadanie, które polegało na odgadnięciu zdjęć, które przedstawiały walory antropogeniczne oraz naturalne poszczególnych krajów partnerskich, by urozmaicić wypowiedz młodzież musiała także przybliżyć legendę związaną z danym obiektem.

Zadanie nie było łatwe, nie mniej uczniowie świetnie sobie poradzili, popisując się wiedzą turystyczną, elokwencją, erudycją oraz bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. W drugiej części spotkania odbyła się prezentacja na temat wymarzonego szlaku turystycznego w swoim kraju (,,My dream trail in my country’’), nasi turyści stworzyli projekt obrazujący dwudniową wycieczkę w Tatry Wysokie i Zachodnie z uwzględnieniem noclegu w Schronisku na Hali Kondratowej wraz z użyciem aplikacji turystycznej mapa.turystyczna . (dla chętnych cała prezentacja dostępna tu….może kogoś zainspiruje😊

Po dwugodzinnej konwersacji, spotkanie zakończyło się i wszyscy w znakomitych humorach i z pełnym entuzjazmem rozpoczęli weekend. Była to bardzo owocna wideokonferencja w przemiłej atmosferze.

Zobaczcie projekt całej trasy, którą zaprojektowała kl.4tn. TRASA

Opiekunami spotkania były: Justyna Kutyła i Natalia Handzlik