18 października b.r. odbyło się spotkanie podsumowujące Konkursu na logo Dekanalnego Wolontariatu  Pomocy Chorym, którego nasza szkoła była współorganizatorem.

Spośród licznych projektów logo, wykonanych w Kotarbinie przez uczniów pierwszej i drugiej klasy „reklamowej” musieliśmy wybrać tylko jedną pracę reprezentującą naszą szkołę, ponieważ tak zakładał regulamin. Został nią projekt Dominika Harańczyka z kl.2fn.
Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Latała za zainspirowanie i zachęcenie młodzieży do tak licznego wzięcia udziału w konkursie poprzez zajęcia poświęcone tworzeniu logo tej właśnie inicjatywy. Wkrótce można je będzie obejrzeć na wystawie na korytarzu.

Do konkursu zgłoszono prace reprezentujące 7 szkół z gminy Andrychów, Wieprza i Bulowic. Jury konkursowe w składzie: mgr Katarzyna Pikoń, mgr Dorota Janosz, mgr Izabela Karska, mgr Katarzyna Kocemba,  zebrało się dnia 9 października b.r.
i  oceniło zgłoszone prace.
W wyniku obrad jurorzy ustalili, że:
1 miejsce zdobywa praca Oliwii Trojan z ZSS w Targanicach,
2 miejsce otrzymuje praca Bartłomieja Zaborowskiego z ZSP w Bulowicach,
3 miejsce zajmuje Wojciech Rusinek ze SP nr 4 w Andrychowie.

Wyróżnienia otrzymali autorzy pozostałych zgłoszonych prac, czyli Dominik Harańczyk z CKZiU w Andrychowie, Weronika Piecuch z ZSP nr 1 w Wieprzu, Nadine Trójniak z ZSS w Sułkowicach Łęgu, Zuzanna Wołoch z ZSS w Zagórniku,.

Doceniona została także praca Barbary Koźlik z kl. 2fn CKZiU, która wykorzystana zostanie do materiałów reklamowych DWPCh, takich jak koszulki dla kwestującej młodzieży.

Na spotkaniu podsumowującym Konkurs laureaci i wyróżnieni uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody, które wręczył im ks. kanonik Jan Figura – opiekun Dekanalnego Wolontariatu Pomocy Chorym, oraz panie: Katarzyna Pikoń i Katarzyna Kocemba, które są liderkami tej grupy wolontaryjnej.

Krystyna Pyzio