Drodzy Przyjaciele Hospicjum Domowego w Andrychowie!

Nasza Szkoła otrzymała podziękowania od Podopiecznych i Pracowników Hospicjum, które zamieszczamy poniżej. 

Szanowni Państwo,

w imieniu całego Hospicjum Domowego im. Królowej Apostołów w Andrychowie oraz naszych pacjentów pragniemy wyrazić serdeczne słowa wdzięczności Dyrekcji Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie za możliwość realizacji działań związanych ze zbiórką zaopatrzenia higieniczno-medycznego dla podopiecznych naszej placówki.

Zadaniem naszego Hospicjum Domowego  jest przede wszystkim  niesienie ulgi  w cierpieniu chorym, jak i wsparcie ich rodzin w przejściu tej trudnej drogi. Czas ten jest okresem wyzwań pełnym emocji, tych skrajnych, bardzo ciężkich chwil, które niejednokrotnie kończą się wieczną rozłąką bliskich sobie osób. Każde wsparcie jest darem bezcennym, dlatego tak ważna jest społeczna wrażliwość  ludzi względem cierpienia. Tym samym społeczność waszej Szkoły jest przykładem do naśladowania. Wasze sukcesy i zaangażowanie w zakresie wsparcia dla pacjentów Hospicjum Domowego już po raz kolejny dają olbrzymią nadzieję, że  pokolenia wychowywane przez Was będą mieć wpojone wartości pomagania innym.

        W szczególności nasze serca są wdzięczne wszystkim nauczycielom, uczniom, rodzicom oraz pozostałym osobom zaangażowanym w zbiórkę. Dziękujemy za otwartość serc i za włożony trud oraz poświęcony czas w samą inicjatywę pomagania, jak i szerzenie dobroci i chęci dzielenia się z ludźmi w potrzebie. Tak niewiele a jednak bardzo dużo. Każda obdarowana osoba jest wdzięczna za otrzymaną pomoc materialną, jak i ciepłe słowa płynące z kartek z życzeniami.

 

Drodzy Uczniowie

Życzymy Wam sukcesów małych i dużych, tych, które sprawiają, że życie ma swą wartość. Pamiętajcie, życie jest kruche i ulotne, bierzcie garściami z tego, co daje Wam los. Bądźcie wdzięczni za każdy dzień i chwile z rodziną i bliskimi. Niech Wasze serca będą otwarte na okazywanie dobra.

 Do podziękowań dołączają się chorzy i ich rodziny, pielęgniarki, lekarze oraz pozostały personel Hospicjum Domowego Medi Kompleks Filia Andrychów.

 

Serdecznie dziękuję

Kierownik Filii Andrychów

Krystyna Piątek

 

Drodzy Uczniowie, Wychowawcy, Nauczyciele, Pracownicy, Rodzice! My również serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie i ofiarność, dobro, które współtworzycie.

Organizatorzy akcji