Ten wyjazd do Bielska – Białej na długo zapadnie nam wszystkim w pamięć…. co takiego się wydarzyło? Zainteresowanych zapraszam do lektury.

Koniec roku szkolnego 2022/2023 był dla klasy – wtedy jeszcze 1bfn – bardzo udany pod względem rywalizacji  w kategorii –  frekwencja.  Klasa 1bfn zajęła bowiem II miejsce i otrzymała nagrodę pieniężną (500,00 zł)ufundowaną przez Radę Rodziców.

W dniu 3 października 2023 młodzież wraz z opiekunami wybrała się do kina Helios, aby wspólnie obejrzeć film pt. „Zakonnica II”, a następnie spróbować słodkości w Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc.  Finansowanie tych „przyjemności” było możliwe dzięki wygranej.

To jeszcze  nie koniec  – jak na jesień –  dzień pogodowo był super, co oczywiście pozytywnie wpłynęło na samopoczucie wszystkich uczestników wyjazdu.  Ale, ale…..”przyjemności” nie jedno mają imię, o czym mogliśmy się przekonać  podróżując  komunikacją autobusową.  To doświadczenie zaliczyć należy do takich z kategorii „trudne”. Najważniejsze, że daliśmy radę i z uśmiechem na ustach wróciliśmy do Andrychowa.

tekst/foto – AŁS, K. Szczygieł