Kochani Pracownicy i Uczniowie CKZiU!

Już niedługo Tłusty Czwartek. Od kilku lat propagujemy w naszej szkole ideę podzielenia się słodkim pączkiem z głodującymi dziećmi z Afryki. Jak to zrobić?

Wystarczy odmówić sobie zjedzenia jednego lub dwóch pączków, albo innych słodkości, a pieniądze, które zostałyby wydane na ich zakup, wysłać do Afryki przez stronę www.paczek.kapucyni.pl. Znajdziesz tam zakładki „Wyślij e-pączka” i „Przelew tradycyjny”.

Pieniądze zostaną przeznaczone na projekty pomocowe, edukacyjne i charytatywne, organizowane w Republice Środkowoafrykańskiej przez misjonarzy – franciszkański zakon Braci Kapucynów. Rezultat: mniejszy brzuszek a większe serce i pomoc dla tych, którzy jej potrzebują!

Może się wydawać, że drobna kwota za pączka czy batonik nikomu nie uratuje życia. Ale jeśli będzie nas… 200 tysięcy? Perspektywa się zmienia! Dlatego dołącz do nas!
Twój pączek może bardzo dużo zmienić. Naszą siłą jest to, że będzie nas wielu. Oczywiście kwota wpłaty jest dowolna, jeśli Cię stać, możesz „wysłać do Afryki”
(czyli wpłacić darowiznę) nawet cały kontener pączków!

Więcej informacji na temat akcji znajdziecie w filmiku: https://paczek.kapucyni.pl/images/web/do_pobrania_2021/wyslij_paczka_do_afryki_2021.mp4

Szkolne Koło Caritas