Zaproszenie na wycieczkę w Tatry 21.06.2023r – OSTATNIA WYCIECZKA W TYM ROKU SZKOLNYM.

Zapraszamy na wycieczkę w Tatry 21.06.2023r. – w ramach projektu ERASMUS + „HikeWays”, wyjazd współfinansowany przez Unię Europejską.

Jeśli pogoda pozwoli naszym celem będzie Dolina Pięciu Stawów z Wodospadem Siklawa. Planem alternatywnym (w razie niepogody): Dolina Strążyska – Siklawica – Sarnia Skała – Dolina Białego.

Wycieczka odbędzie się we środę 21.06 2023 r.  Zbiórka o godz. 6.00 na parkingu przy CKZiU w Andrychowie. W planie wycieczki przejazd  na trasie Andrychów – Palenica Białczańska – Andrychów, spotkanie z przewodnikiem, wędrówka piesza, posiłek. W trakcie wycieczki nagrywany będzie film kamerką GOPRO. Powrót w godzinach wieczornych.

Uczestnicy wycieczki  mają za zadanie robić relację zdjęciową, a następnie opublikować ją na FB i Instagramie (oznaczenie współautora HIKEWAYS). 

Uczniowie chętni mogą zapisać się poprzez maila: j_kutyla@ckziuandrychow.pl do 19.06.2023r (liczba miejsc 20 – decyduje kolejność zgłoszeń).

Wyjazd zorganizowany jest w ramach projektu  HikeWays i finansowany ze środków UE.

W czasie wycieczki obowiązuje turystyczny ubiór  – stosowny do warunków atmosferycznych. Trasa wymaga przygotowania kondycyjnego oraz obuwia górskiego!

Wojciech Stanek,  Justyna Kutyła