W dniu 24 marca 2021r. w CKZiU w Andrychowie, odbyła się kolejna wielka akcja krwiodawstwa, pod hasłem Krewniacy Kotarbina.  Pomimo panującej  pandemii, młodzież Kotarbina od rana śpieszyła z pomocą.  Bo kto jak nie my????

Wiemy że  ludzki  organizm to jedyne  źródło krwi.  Niezależnie od grupy, każda jej kropla przyczynia się do ratowania ludzkiego życia. Ta akcja była wyjątkowa przede wszystkim dlatego, że zbiórkę krwi  dedykowaliśmy  dwóm chłopcom Witoldowi i Filipowi, którzy obecnie bardzo jej potrzebują. W szczególnie zachowanym reżimie sanitarnym uczniowie z zapałem wypełniali ankiety, po to by móc podzielić się cząstką siebie.

Po raz pierwszy w naszej szkole mieliśmy możliwość oddania krwi w mobilnym centrum krwiodawstwa, w krwiobusie.

Uczniowie Kotarbina mają wielkie serca   i olbrzymią  wrażliwość  na krzywdę ludzką, dzięki Wam  udało się zebrać prawie 16 litrów krwi,  36 osób oddało krew, a aż 52 osoby zostały zarejestrowane. Krewniacy dziękujemy  i zapraszamy na kolejną akcję.

Po zakończeniu wszystkich donacji, zostały wylosowane  koszulki ,,Krewniak Kotarbina’’, które ufundowała Rada Rodziców przy CKZiU w Andrychowie.

Oto lista szczęśliwców:

POLAK NORBERT

SZOSTAK JAKUB

LEŚNIAK SZYMON

BARGIEL JAKUB

PSZCZÓŁKA RADOSŁAW

ROKOWSKI KONRAD

WASILEWSKI PIOTR

KOŁODZIEJCZYK KATARZYNA

SABAT KONRAD

BICZAK DOMINIK

Po odbiór nagród należy zgłosić się do Pani pedagog Katarzyny Kocemby.

Pamiętajmy, dobro powraca……..

Krewniacy dziękujemy

Organizatorki

Katarzyna Kocemba i Monika Górkiewicz

fot. M. Pytel