W piątek (8.10.21) klasa 2dn pod opieką wychowawczyni Pani Moniki Górkiewicz i Pani Ewy Wykręt udała się na wycieczkę  integracyjną na Paintball do Sułkowic. 

Celem wycieczki była nie tylko integracja zespołu klasowego, ale również propagowanie zdrowej rywalizacji opartej na zasadzie fair play, promowanie i upowszechnianie sportu oraz aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu, a POLIGON 86 nadaje się do tego idealnie.

Na miejscu zanim jeszcze śmiałkowie przystąpili do gry, dla wzmocnienia zjedli kiełbaski upieczone na ognisku i częstowali się pysznym domowym chlebusiem upieczonym przez mamę Mikołaja;)

Gdy już wszyscy nabrali sił, ubrani w kombinezony, maski ochronne do gry paintball, wyposażeni w markery i kulki wypełnione farbą byli gotowi do walki .

Na POLIGONIE  przedstawiono uczniom regulamin i zasady bezpiecznej gry w paintball. Uczniowie zostali podzieleni na 2 zespoły, które na polu paintballowym „walczyły” między sobą.  Jak się okazało gra paintballowa dostarczyła ogromnych emocji  i niezapomnianych wrażeń.

Zadowoleni i zmęczeni wszyscy wrócili do domów. Wspólna zabawa i rywalizacja okazała się wspaniałą atrakcją po powrocie do szkoły ze zdalnej nauki.