Karnawał w Kotarbinie!!!

  • Od dziś do 17tego lutego Radiowęzeł Szkolny przyjmuje dedykacje Walentynkowe. Odwiedź na przerwie radiowęzeł i podaj utwór oraz osobę, której chcesz zadedykować piosenkę, a Twoja Walentynka usłyszy ją w trakcie tygodnia Karnawału z Kotarbinem.
  • Biblioteka szkolna i SU zapraszają do Walentynkowego Quizu Lekturowego i Konkursu Poetyckiego. Aby wziąć udział w Quizie należy obejrzeć wystawkę przygotowaną na parterze szkoły, zidentyfikować zaprezentowane tam słynne pary literackie, wypełnić formularz konkursowy i przynieść go do biblioteki do 13tego lutego. Wśród autorów prawidłowych odpowiedzi  w walentynki rozlosowane zostaną słodkie nagrody.

Chętnych do udziału w Konkursie Poetyckim prosimy o napisanie własnego wiersza miłosnego lub o miłości i złożenie swojej pracy w bibliotece do 14 lutego. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w piątek, 17 lutego na finał „Karnawału w Kotarbinie”. 

  • Od dziś uruchamiamy Pocztę Walentynkową. Napisz walentynkę i wrzuć ją do przygotowanego pudełka, które do 13 lutego czeka na Was na stoliku obok sekretariatu uczniowskiego, Gwarantujemy, że 14tego lutego każda z kartek trafi do adresata. Bardzo prosimy o dokładne podanie imienia, nazwiska i klasy swojej Walentynki.
  • 13tego lutego, czyli w poniedziałek po feriach ogłaszamy „Dzień Piżamy”. W tym dniu zapraszamy do przyjścia do szkoły w piżamie i zabranie ze sobą maskotki, z którą nie rozstajemy się w nocy.
  • 14tego lutego, w dniu Św. Walentego, Wasze walentynki dostarczymy do adresatów, a w bibliotece szkolnej zostanie  rozstrzygnięty „Walentynkowy Quiz Lekturowy”.
  • 15tego lutego ogłaszamy Dzień Hawajski! Każda osoba która przyjdzie ubrana w co najmniej dwa elementy garderoby w stylu hawajskim np. kwiecista koszula, sukienka, spódnica, sandały oraz zabierze ze sobą gadżet charakterystyczny dla Hawajów np. kwiatowy naszyjnik, ukulele itp. będzie zwolniona z bieżącej odpowiedzi ustnej.  Samorząd Uczniowski w tym dniu przed sklepikiem szkolnym od 4 do 7 lekcji będzie sprzedawał za symboliczną złotówkę zdrowe sałatki owocowe.  
  • 16tego lutego świętujemy „Tłusty Czwartek” i w związku z tym, tak jak co roku, włączamy się w akcję pt. „Wyślij pączka do Afryki”. Każdy kupiony w tym dniu w szkole pączek lub muffinka wesprze dożywianie osieroconych dzieci, oraz budowanie dla nich szkoły i szpitala, prowadzonych w Republice Środkowoafrykańskiej przez misjonarzy-ojców Kapucynów. Stoiska z ciastkami będą zorganizowane zarówno  w głównym budynku szkoły, jak i na warsztatach szkolnych. 
  • 17tego lutego będziecie mogli skorzystać  z profesjonalnie przygotowanej i obsługiwanej ścianki fotograficznej. Obok sekretariatu uczniowskiego będzie na Was czekało mini studio fotograficzne – zabierz swoją Walentynkę i uwiecznij wspólne chwile na fotografii. W tym dniu zostanie również rozstrzygnięty Konkurs Poetycki.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!