5 kwietnia w siedzibie Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie odbył sie drugi etap projektu: „Uczelnie Szkołom – o finansach z NBP”, w którym to nasza szkoła brała udział.

Głównym celem projektu było zdobycie przez uczniów praktycznej wiedzy w zakresie zarządzania finansami osobistymi i bezpieczeństwa dokonywania transakcji oraz ukształtowanie umiejętności w zakresie przedsiębiorczości poprzez udział w atrakcyjnych, prowadzonym innowacyjnymi metodami zajęciach.

Zajęcia odbywały sie w naszej szkole od 02.02.2022 do 30.03.2022. W projekcie brały udział klasa 1en i 3en. Na zakończenie spośród wszystkich uczniów wyłonione zostały dwie drużyny (klasa 1en w składzie: Patrycja Biczak, Agnieszka Chmiel, Magdalena Tomska Agata Lachendro, Patrycja Babińska i 3en: Jakub Wiktor, Dominika Góra, Emilia Mazgaj, Nikola Wygoda, Patrycja Konior), które 5 kwietnia wzięły udział w grze terenowej „Przedsiębiorczym Tropem” organizowanej przez WSEI w Krakowie.

Po zaciętej walce uczennice klasy 1en uplasowały sie na 3 miejscu i wywalczyły voucher o wartości 500zł. Ogromne gratulacje!

Małgorzata Majdak

Aneta Rup