Drużyna dziewcząt i chłopców CKZiU w Andrychowie tryumfowały w gminnej licealiadzie, w koszykówce.

Zawody odbyły się 25 stycznia na hali sportowej w CKZiU w Andrychowie. W kategorii dziewcząt udział wzięły dwie drużyny: CKZiU w Andrychowie oraz LO w Andrychowie, natomiast w kategorii chłopców wystąpiły następujące drużyny: CKZiU w Andrychowie, LO w Andrychowie oraz ZS nr 2 w Andrychowie.
Drużyny dziewcząt rozegrały tylko jeden mecz pomiędzy sobą, w którym nasze uczennice zdecydowanie pokonały rówieśniczki z LO 20:0. Natomiast chłopcy rozegrali mecze w systemie każdy z każdym. W pierwszym meczu nasza drużyna pokonała 19:9 ZS nr 2 w Andrychowie a w decydującym meczu o zwycięstwie w turnieju zdecydował mecz z LO w Andrychowie. Nasz zespół po zaciętym i pełnym zwrotów sytuacji meczu pokonał rywali 16:12.

Oba zespoły z CKZiU w Andrychowie wygrywając swoje mecze i jednocześnie zajmując pierwsze miejsca awansowały do Finałów Powiatowych.
Skład dziewcząt: Buda Izabela, Saferna Daria, Curzydło Kinga, Wrona Natalia, Piorkowski Alize, Pabiś Alicja, Gliwa Amelia, Orzechowska Daria, Łysoń Patrycja,
Skład chłopców: Majewski Wiktor, Rajda Filip, Socała Filip, Kwak Wiktor, Hajost Szymon, Mączka Miłosz, Kamola Kamil, Gużyński Bartosz, Pochłopień Kacper
Opiekun drużyny: mgr Rafał Zieliński