26.06.2026r. o godz. 8.oo odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Rozpoczynamy częścią oficjalną na boisku szkolnym, a następnie przechodzimy do sal na spotkania z wychowawcami według harmonogramu:
| klasa | wychowawca | sala |
| 1a | Detko Grzegorz | 12 |
| 1 b | Aneta Rup (w zastępstwie) | W1 |
| 1 d | Górkiewicz Monika | 11 |
| 1 e | Morawski Olgierd | 56 |
| 1 f | Stanek Wojciech | 50 |
| 1 s | Jura Dorota | 52 |
| 1 t | Kutyła Justyna | 59 |
| 2af | Kapela Iwona | 48 |
| 2st | Mrzygłód Katarzyna | 53 |
| 3an | Socha Marcin | W21 |
| 3bn | Zieliński Rafał | 7 |
| 3dn | Grobelny Katarzyna | 54 |
| 3en | Praciak Ewa | W2 |
| 3fn | Latała Małgorzata | 51 |
| 3sn | Kuźma Marta | W10 |
| 3tn | Mazgaj Anna | 6 |
| 4an | Fic Adam | W9 |
| 4bfn | Łokcik-Szczygieł Aleksandra | W13 |
| 4dn | Dubis Artur | 10 |
| 4en | Majdak Małgorzata | 61 |
| 4fn | Skorupa Robert | 58 |
| 4sn | Wykręt Ewa | 35 |
| 4tn | Dąbrowska-Grabiec Aneta | 57 |