Sukces naszych szczypiornistów

Opublikowano: niedziela, 23, luty 2020

W dniu 20.02.2020 r. w hali sportowej ZSiPO w Kalwarii odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców.

Do turnieju zgłosiło się 7 drużyn.  Zawody w fazie wstępnej rozgrywane były w dwóch grupach systemem „ każdy z każdym” Dopiero zespoły, które wywalczyły awans do finału rozegrały go systemem  "pucharowym”. Nasze pierwsze finałowe spotkanie z andrychowskim LO zakończyło się dla nas porażką dopiero mecz o miejsce trzecie z drużyną ZSiPO przyniósł oczekiwany przez wszystkich sukces. Wygraliśmy 5 : 3 i w ogólnej klasyfikacji uplasowaliśmy się na miejscu trzecim.

Naszą szkołę reprezentowali:

Pikoń M. ( kapitan), Kużma D, Kołaczyk D., Zdrada J., Kosek J. ( bramkarz)., Bogunia R., Kosek W. ,Majdak J., Polak W., Przybyła P., Smolec R., Syga K., Szewczyk J.