Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 [foto]

Opublikowano: sobota, 23, czerwiec 2018

W piątek 22 czerwca b.r. o godzinie 9:00 na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. 

 Dyrektor szkoły mgr Tomasz Bizoń oraz Przewodnicząca SU Eliza Wyrwiak w swoich wystąpieniach życzyli wszystkim bezpiecznego i owocnego wypoczynku w czasie wakacji. Następnie wychowawcy klas wręczali świadectwa z biało-czerwonym paskiem, nagrody za wyniki w nauce, frekwencję, działalność na rzecz szkoły, a także za osiągnięcia w różnorakich konkursach. Następnie uczniowie wszystkich klasy udali się do wyznaczonych sal, gdzie obierali świadectwa promocyjne.

fot. W. Stanek, Kamil Pasternak

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie