Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Wyróżnienie w konkursie języka angielskiego

Opublikowano: wtorek, 06, marzec 2018

Dnia 6.03.2018 roku uczniowie naszej szkoły, zakwalifikowani wcześniej do drugiego etapu, wzięli udział w finale Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego Shamrock

w Liceum im. Marii Skłodowskiej- Curie w Andrychowie. W konkursie uczniowie CKZiU w Andrychowie konkurowali z uczniami szkół  ponadgimnazjalnych powiatu wadowickiego. Ich zadaniem było przedstawienie 5 min prezentacji w programie PowerPoint tematycznie związanej z np. kulturą lub historią wybranego kraju anglojęzycznego i udzielenie odpowiedzi na pytania jury.

Uczennica klasy IV t, Iwona Łysoń otrzymała w konkursie wyróżnienie za swoją prezentację. Pozostali uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami za udział w konkursie.

Wszystkim uczniom gratulujemy i zapraszamy uczniów klas III do udziału w konkursie w przyszłym roku.

Katarzyna Mrzygłód

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie