Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Bankowość mobilna - klikasz i masz!

Opublikowano: czwartek, 23, listopad 2017

W dniu 22 listopada 2017r. lekcja przedmiotu: podstawy przedsiębiorczości miała nietypowy przebieg.

Uczniowie klas:  1 ab, 1 e, 1 f  uczestniczyli w spotkaniu z pracownikami Banku Pekao SA oddz. Andrychów - Panią Elżbietą Fujawą - Kierownikiem Oddziału oraz Panem Rafałem Cholewą , które dotyczyło bankowości mobilnej.

W trakcie multimedialnego wykładu uczniowie mogli dowiedzieć się m. in. jak silnie technologia wpływa na pokolenia, generując tzw. pokolenia "Y i Z" oraz "C" (always connected), jak mocno biometria wkracza w multimedia oraz jak korzystać z nowej bankowości mobilnej PeoPey? Młodzież miała także możliwość zadawania pytań zaproszonym Gościom i uzyskania dokładnych wyjaśnień, co do funkcjonowania banku i przydatności mobilnej bankowości poza granicami kraju.  Podsumowaniem spotkania był krótki quiz, w którym można było wygrać nagrody. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymał firmowy gadżet.

Taka forma pracy dydaktycznej daje satysfakcję połączoną z możliwością wyposażenia uczniów w aktualną wiedzę.

tekst i foto: Aleksandra Łokcik- Szczygieł

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie