Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Spotkanie z firmą

Opublikowano: wtorek, 14, listopad 2017

Buduj z nami przyszłość! - pod takim hasłem w dniu 14 listopada 2017r. odbyło się pierwsze z cyklu spotkań, warsztatów, wizyt studyjnych organizowanych dla uczniów technikum budowlanego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie.

W prelekcji szkoleniowej firmy AUSTROTHETM dotyczącej rodzajów i sposobów montażu płyt styropianowych uczestniczyli uczniowie z klas 1ab oraz 3 fb. Przedstawiciel firmy AUSTROTHERM - Pan Grzegorz Jędra przyjechał do naszego Centrum na zaproszenie nauczycieli teoretycznych przedmiotów zawodowych - budowlanych - Pani A. Łokcik- Szczygieł i Pana K. Szczygła. Spotkanie miało na celu zapoznanie uczniów z aktualnym na rynku sortymentem wyrobów ze styropianu oraz możliwościami ich zastosowania w praktyce. Wykład prowadzony był z użyciem prezentacji multimedialnej, pokazem próbek i elementów demonstracyjnych. Dodatkowo każdy uczeń otrzymał pakiet materiałów szkoleniowych, a trzech szczęśliwców , którzy poprawnie odpowiedzieli na pytania quizu podsumowującego cenne nagrody.

Pierwsze wrażenia uczniów po spotkaniu były bardzo pozytywne, co tylko utwierdza  organizatorów w przekonaniu, że taka forma nauki przyniesie efekty.

tekst: A. Łokcik - Szczygieł

foto: K. Szczygieł

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie