Konkurs na plakat i logo jubileuszu szkoły

Opublikowano: sobota, 10, wrzesień 2016

UWAGA KONKURS !!!  Włącz swoją kreatywność! Wykorzystaj swój talent! Zaprojektuj plakat i logo obchodów 70-lecia istnienia naszej szkoły.


W tym roku szkolnym ZS1 obchodzi 70-lecie istnienia, w związku z tym zaplanowaliśmy wiele wydarzeń i konkursów nawiązujących do tradycji naszej szkoły. 

Już dziś ogłaszamy konkurs na projekt:

 • logo obchodów 70 lecia ZS1
 • plakatu promującego 70-lecie szkoły.

Wybrane projekty zostaną wykorzystane przez szkołę w kampanii promocyjnej obchodów oraz przygotowaniu gadżetów związanych z rocznicą. Przewidujemy drobne upominki dla autorów najlepszych prac.  Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu oraz u p. M. Latały i u p. W. Stanka.  Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich uczniów, wierzymy w waszą kreatywność i pomysłowość.

  Regulamin konkursu na plakat i logo 70-lecia istnienia ZS1 Andrychowie.

 1.  Konkurs przeznaczony jest dla uczniów ZS1 w Andrychowie i absolwentów.
 2. Celem konkursu jest wyłonienie: najlepszego graficznego symbolu (logo) na jubileusz siedemdziesiątej rocznicy powstania szkoły , oraz plakatów promujących ten jubileusz.
 3. Wybrane projekty zostaną wykorzystane przez szkołę w kampanii promocyjnej obchodów oraz w przygotowaniu gadżetów związanych z rocznicą.
 4. Logo w szczególności umieszczane będzie na: ogłoszeniach, plakatach,zaproszeniach, przypinkach, prezentacjach multimedialnych, nośnikach elektronicznych i w Internecie. Wykorzystywane będzie do celów identyfikacyjnych, reklamowych, korespondencyjnych, itp.  Plakaty wykorzystywane będą w ramach reklamy zewnętrznej, publikowane w internecie na stronie szkoły i na stronie wspomnień, prezentowane w trakcie obchodów głównych jubileuszu.
 5. Konkurs ma na celu także zaangażowanie jak największej ilości młodzieży Szkoły,rozwijanie ich kreatywności i uzdolnień plastycznych, wykorzystanie wiedzy zdobytej na lekcjach.

 Zasady przygotowania projektów:

 1. Projekty konkursowe mogą być realizowane oraz zgłaszane do konkursu indywidualnie lub maksymalnie w 2 osobowych grupach. Każda praca powinna zostać opisana nazwiskiem autora (-ów)
 2. Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną, w szczególności mogą być namalowane własnoręcznie albo też przygotowane z wykorzystaniem graficznych programów komputerowych w formacie pdf, jpg, png, cdr, psd
 3. Konkurs na logo będzie miał jedną edycję, a konkurs na plakat 4 edycje. Jury wybierając plakat do druku będzie brało pod uwagę wszystkie zgłoszone przed obradami prace.
 4. Każdy uczestnik ma prawo złożyć prace we wszystkich edycjach konkursu.
 5. Plakat powinien być przygotowany w standardowym formacie A2, czyli szerokość 420 mm i wysokość 594 mm.

Plakat powinien zawierać:

 • datę obchodów – 27 luty 2017
 • adres strony internetowej szkoły: www.zs1andrychow.pl
 • zaproszenie do umieszczania wspomnień na facebooku szkoły
 • od drugiej edycji konkursu logo obchodów.
 1.  Logo powinno spełniać warunki dobrego logo tj. możliwość wykorzystanie go na różnych nośnikach (małe, duże), prostota (nie zbyt dużo elementów tworzących całość), czytelność, zrozumiałość, łatwość zapamiętania, uniwersalność, możliwość drukowania w jednym kolorze.
 2. Uczestnicy konkursu są zobowiązany przedstawić autorskie projekty.
 3. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne ze zrzeczeniem się praw autorskich na rzecz organizatorów przedsięwzięć związanych z obchodami jubileuszu siedemdziesiątej rocznicy powstania szkoły.
 4. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu.
 5. Projekt logo należy złożyć w terminie do 30 września 2016 r.
 6. Projekt plakatu należy złożyć w terminie do 30 września 2016r – pierwsza edycja
 • do 31 października 2016 r- druga edycja
 • do 30 listopada 2016r – trzecia edycja
 • do 21 grudnia 2016 r – czwarta edycja.

Jury dokona wyboru w ciągu tygodnia od złożenia prac.

REGULAMIN do POBRANIA

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie