Wznowienie kursów w ramach projektu ACKZiU

Opublikowano: niedziela, 17, maj 2020

Z dniem 18 maja 2020 r. zgodnie z Oświadczeniem Pana Starosty zostają  wznowione zajęcia organizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 w projekcie Andrychowskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.

Decyzję o udziale w kursie podejmują rodzice uczniów niepełnoletnich lub uczniowie pełnoletni. Dlatego też wszyscy uczestnicy kursów powinni złożyć stosowne oświadczenie przed przystąpieniem do realizacji kursu na ręce prowadzącego zajęcia ( załącznik – formularz jest dostępny na stronie CKZiU Andrychów w zakładce: Projekt).

Terminy kursów zostaną ogłoszone w momencie podania ich przez firmy prowadzące dane zajęcia. W przypadku rezygnacji z kursu proszę o wydrukowanie oświadczenia ze strony szkoły CKZiU w Andrychowie ( zakładka – projekt ACKZiU/ dokumenty projektu/ komplet dokumentów projektu ACKZiU II/ załącznik nr 13 ) i  dostarczenie czytelnie wypełnionego dokumentu do sekretariatu szkoły CKZiU w Andrychowie.

Wszystkie zajęcia zorganizowane będą w pomieszczeniach z zachowaniem odległości min. 2 m pomiędzy stolikami, uczniowie zostaną wyposażeni w maseczki i rękawiczki oraz środki dezynfekujące. Zajęcia będą odbywać się w małych grupach.

 Wszelkie informacje dotyczące naruszenia zasad bezpieczeństwa przez Wykonawców proszę zgłaszać do biura projektów w Starostwie mailowo lub telefonicznie.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny do Pani koordynator projektu Anny Szewczyk – 33 873 42 52.

 

 

nazwa kursu

termin wznowienia

1.      Prawo jazdy kategorii B – marzec – 60 godz.

 

18.05.2020 r.

2.     AutoCAD - 30 godz.

 

zajęcia przez Internet

3.     Operator wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia - kategoria II WJO – 42 godz.

 

 

4.     Obsługa kasy fiskalnej – 20 godz.

 

 

5.     Nowoczesne strzyżenie – 30 godz.

 

 

6.     Makijaż, wizaż i stylizacja paznokci – 40 godz.

 

 

7.     Photoshop – 30 godz.

 

zajęcia przez Internet

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie