Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

Spotkanie na kurs prawa jazdy kat. B

Opublikowano: środa, 13, maj 2020

W dniu 18.05.2020 r. (poniedziałek ) odbędzie się spotkanie organizacyjne oraz badanie lekarskie na kurs prawa jazdy kat. B w Andrychowie w (ZDZ Andrychów) ul. Rynek 12.

Ogłoszenie dla uczestników kursu prawa jazdy kategorii B  (marzec 2020 r.)

W dniu 18.05.2020 r. (poniedziałek ) odbędzie się spotkanie organizacyjne oraz badanie lekarskie na kurs prawa jazdy kat. B w Andrychowie w (ZDZ Andrychów) ul. Rynek 12.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 16:00, każdy z uczestników otrzyma indywidualną wiadomość na która godz. ma przyjść. Prosimy o bezwzględne stosowanie się do wyznaczonych godzin spotkań w związku z obowiązującymi przepisami epidemiologicznymi.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 604-633-975.

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

Spotkanie organizacyjne oraz badanie lekarskie odbędą się z zachowaniem zasad higieny osobistej oraz zgodnie z przepisami obowiązującymi podczas pandemii koronawirusa.

Proszę zabrać ze sobą:

  • maskę ochronną na nos i usta;
  • dokument tożsamości;
  • okulary/soczewki (jeżeli ktoś nosi);
  • informacje medyczne o przeciwwskazaniu do prowadzenia pojazdów;
  • długopis do wypełniania dokumentów.

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie