Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

Książki od Rady Rodziców

Opublikowano: wtorek, 12, maj 2020

Z satysfakcją przekazuję wiadomość, że dzięki finansowej dotacji Rady Rodziców, nasz księgozbiór wzbogacił się o prawie 100 egzemplarzy książek!

Są wśród nich przede wszystkim lektury, których potrzebujemy więcej, ponieważ CKZiU ma od tego roku większą liczbę uczniów, ale także sporo nowości wydawniczych. Wypożyczyć można będzie m.in. bijące rekordy popularności thillery psychologiczne B.A. Paris, kontynuację „Tatuażysty z Auschwitz”, hity literatury fantasy – cykle „Żniwiarz” oraz „Kwiat paproci”, a także poczytne poradniki terapeuty Jakuba Czarodzieja.

Równocześnie przypominam, że można już wypożyczać i oddawać książki z naszej biblioteki w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 10.00 do 13.00. Ponieważ szkoła jest nadal zamknięta, proszę o kontakt telefoniczny pod nr 606 984 640 – ze względów bezpieczeństwa epidemiologicznego książki odbierane i wydawane są przez „okienko” w drzwiach wejściowych.

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie