Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

Podziękowania uczniów klas 4

Opublikowano: czwartek, 23, kwiecień 2020
róze

„Podobno w przemówieniu pierwsze zdanie jest zawsze najtrudniejsze. A więc to pierwsze mamy już za sobą. Następne zdania będą trudne, trzecie, szóste, dziesiąte, aż do ostatniego.’’

Chociaż Wisława Szymborska mówiła tak o poezji, to wiemy, że nam będzie bardzo trudno wyrazić słowami to co w tej chwili czujemy.

Szanowna Dyrekcjo! Drodzy wychowawcy i nauczyciele!

Nadeszła chwila, kiedy przyszło nam się pożegnać. Ale jakże w dziwnych okolicznościach. Nie możemy sobie popatrzeć w oczy, nie możemy sobie podać ręki.  Jak śpiewa Budka Suflera : ,,Niech nie rdzewieje nadzieja ocalić trzeba wspomnienia”. Dla nas absolwentów jest to bardzo trudny moment pożegnania, bowiem kiedy zadzwoni dzwonek nas już tu nie będzie.

Szanowna Dyrekcjo! Drogie Grono Pedagogiczne!

Na Wasze ręce składamy serdeczne podziękowania, za czteroletnią współpracę. Były lepsze dni i gorsze, jedynki, piątki, nie odrobione zadania domowe, spóźnienia, ciekawe dni tematyczne, wycieczki, spotkania w Sklepiku Szkolnym i Bibliotece, wspólne śpiewanie kolęd i pieśni patriotycznych. Pierwsze sukcesy i porażki. Dziękujemy za chwilę wsparcia, a przede wszystkim za mobilizację, która często gdzieś znikała. Nasza podróż w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego dobiega końca, dlatego składamy podziękowania za to, że nauczyliście nas jak żyć, i wykorzystywać własne zdolności. Nauczyciele i Wychowawcy wpajali nam pewne zasady oraz prawdy życiowe: „Nie uczymy się dla szkoły, lecz dla życia”, „Czegokolwiek się uczysz, uczysz się dla siebie”.

Dziękujemy. Życzymy Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu kolejnych owocnych lat pracy, sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Maturzyści 2020  

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie