Zakończenie roku szkolnego maturzystów

Opublikowano: poniedziałek, 20, kwiecień 2020

Piątek 24.04.2020 r. jest ostatnim dniem Waszej  nauki w naszej Szkole. Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju pożegnanie uczniów odbędzie się w innej niż zazwyczaj formule. 

Zapraszamy po odbiór świadectw ukończenia szkoły, dyplomów i nagród, dyplomów i wyników z egzaminów zawodowych oraz dokumentacji szkolnej. Odbiór ten odbywać się będzie tylko według podanego harmonogramu

Wydawanie dokumentacji:
klasa 4ab od godziny 8.00
klasa 4et od godziny 9.00
klasa 4d od godziny 10.30
klasa 4f od godziny 12.00
klasa 4s od godziny 13.30

, pojedynczo przy głównym wejściu do szkoły z zachowaniem wszystkich obowiązujących zasad bezpieczeństwa (maseczki ochronne, zachowanie odpowiedniej odległości).

Obiór dokumentów należy potwierdzić własnoręcznym podpisem. Prosimy o przyniesienie własnych długopisów. Równocześnie uczniowie, którzy nie zdążyli zrobić tego wcześniej muszą zwrócić karty wejściowe, klucze do szafek ubraniowych i książki do biblioteki. 

Przy odbiorze dokumentów będzie obecny wychowawca klasy.

Osoby, które nie odbiorą dokumentacji w piątek, proszone są o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły (33 875 23 34) w celu umówienia późniejszego terminu odbioru dokumentacji. 

Dyrekcja CKZiU w Andrychowie

 

 

 

Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju odbędzie się w innej niż zazwyczaj formule. .Przy głównym wejściu z Waszych rąk zostaną wręczone dokumenty (świadectwa ukończenia szkoły, dyplomy i wyniki z egzaminów zawodowych oraz dokumenty szkolne). Odbiór ten odbywać się będzie tylko według podanego harmonogramu (uczniowie dostali już taki wykaz w dzienniku elektronicznym ) i pojedynczo podchodząc do okienka przy głównych drzwiach szkoły załatwiają wszystkie formalności z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa (maseczki ochronne, zachowanie odpowiedniej odległości).

Wydawanie dokumentacji:
klasa 4ab od godziny 8.00
klasa 4et od godziny 9.00
klasa 4d od godziny 10.30
klasa 4f od godziny 12.00
klasa 4s od godziny 13.30
Proszę zadbać o sprawne i bezpieczne wydanie dokumentacji. Przypominam, że każdy uczeń podchodzi do okienka i ma na to trzy minuty.

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie