Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

Biblioteka przypomina

Opublikowano: piątek, 27, marzec 2020

Drodzy uczniowie czwartych klas, zbliża się zakończenie waszej edukacji w CKZiU, a więc także czas rozliczenia się z wszystkich szkolnych „zadłużeń”,

w tym oczywiście konieczność oddania do biblioteki szkolnej wszystkich wypożyczonych z niej książek. Na razie nie ma możliwości  dokonywania ich zwrotu, ale warto, abyście sprawdzili sobie jakie książki macie wypożyczone. 
Można tego dokonać wchodząc na swoje konto czytelnika. Przypominam, że w tym celu należy na szkolnej stronie internetowej wejść w zakładkę e-zasoby, a następnie e-biblioteka, a tam zalogować się(ikonka kluczyków),  używając  loginu i hasła, jakim posługujecie się na dzienniku elektronicznym.

Krystyna Pyzio

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie