Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

Zimowa wycieczka w Beskid Żywiecki TURYSTÓW z Kotarbina

Opublikowano: poniedziałek, 09, marzec 2020

W dniu 5.03.2020r. uczniowie klasy 3t i przedstawiciel klasy 1ts pod opieką  Pana Janusza Lipskiego i Pani Justyny Kutyły uczestniczyli w wycieczce górskiej w Beskid Żywiecki na Halę Rysiankę  i Halę Lipowską.

W zimowej scenerii idąc czarnym szlakiem podziwialiśmy piękne widoki Karpat Polskich, jak i Słowackich.

Pan Przewodnik  Grzegorz Luranc udzielał bardzo interesującej informacji krajoznawczej  i opowiadał wiele ciekawostek, udzielał rad dotyczących turystyki kwalifikowanej,  które z pewnością zostaną przez nas zapamiętane i wykorzystane w trakcie kolejnych wycieczek.

Wycieczka została zorganizowana w ramach projektu digiHIKE Erasmus +.  W trakcie wędrówki korzystaliśmy z aplikacji Wikiloc, Strava i Polar Flow. Mapy cyfrowe oraz dokumentacje fotograficzną opublikowaliśmy na Facebook-u  w grupie The Way We Hike. W ramach projektu będą zorganizowane kolejne wycieczki, w trakcie których będziemy korzystać z innowacyjnych metod tworzenia map cyfrowych.

Justyna Kutyła

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie